Sipariş

Lav Çorap Firması olarak, siz değerli müşterilerimize üreticiden çorap farkıyla en kaliteli, şık ve konforlu çorapları sunmak için sürekli çalışıyoruz. Sipariş sayfamız, sizlere en hızlı ve kolay yoldan sipariş verme imkânı sağlamaktadır. Aşağıdaki adımları takip ederek siparişinizi verebilirsiniz.

Ürün Seçimi:
Lütfen beğendiğiniz çorap ürününü seçin ve istediğiniz bedeni ve çorap sayısını belirtin.

Adres Bilgileri:
Lütfen siparişinizin teslim edileceği adres bilgilerinizi girin. Adres, şehir, posta kodu ve ülke bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz teslimatın hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Ödeme Yöntemi:
Lütfen siparişiniz için tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçin. Havale/EFT veya kredi kartı seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Sipariş Onayı:
Siparişinizin tamamını kontrol edin ve onaylamadan önce son kez gözden geçirin. Tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olduktan sonra “Siparişi Onayla” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayın.

Siparişlerinizin güvenliğine büyük önem veriyoruz ve tüm ödemeleriniz SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ayrıca, siparişinizin sevkiyatı tamamlandıktan sonra size takip numarası ile bilgi verilecektir.

Lav Çorap olarak, üretimden, satış sonrasına kadar herhangi bir sorunuz veya endişeniz olduğunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi alışverişler!